Od roku 1999 působím přerušovaně jako nezávislá kosmetická poradkyně americké společnosti MARY KAY. Za tím účelem jsem absolvovala řadu kvalifikací v oboru kosmetička a vizážistka s příslušnými certifikáty. V současné době tuto činnost obnovuji na plný úvazek:

 

soul-face.webnode.cz/

 

TIP NA ZARUČENOU KRÁSU

Většinou jsme zvyklí vnímat americké filmové hvězdy jako trošku plytké bytosti, pro kteRé se celý jejich život točí kolem jejich filmové kariéry, peněz a samozřejmě jejich atraktivního vzhledu. No, možná tento názor změníte (alespoň na chviličku), až si přečtete 10 tipů Audrey Hepburnové pro krásu:

 

1. Abyste měla hezké rty, říkejte hezká slova.

2. Pro krásné oči hledejte v ostatních lidech to krásné.

3. Pro štíhlou postavu se rozdělte o své jídlo s hladovými.

4. Pro krásné vlasy nechte dětské prstíky, aby se vám v nich procházely alespoň jednou denně.

5. Pro duševní rovnováhu choďte s vědomím, že nikdy nejdete sama.

6. Lidé mnohem více než věci potřebují být ochraňováni, povzbuzováni, milováni a spaseni; nikdy nikoho nezraň.

7. Pamatuj, že když potřebuješ pomocnou dlaň, vždy ji najdeš na konci své ruky. Jak budeš stárnout, objevíš, že máš dvě ruce.    Jednu, aby pomohla sobě, a druhou na pomoc ostatním.

8. Krása ženy není v oblečení, které nosí, ani v úpravě jejích vlasů. Krása ženy musí být vidět v jejích očích, protože to jsou dveře do srdce, kde sídlí láska.

9. Krása ženy není v obličeji. Pravá krása ženy se odráží v její duši. Je to ta péče, kterou dává, vášeň, kterou ukazuje.

10. Krása ženy roste s léty.